• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Tootevalikul soovitaksime kõigepealt jälgida ealist sobivust ja sealt edasi juba arvestada ainult isiklikke soove või oma laste soove või kingituse saaja soove...

Mudelautod on enamuses suurusskaalal 1/24

Mudelautosi saate valida ka meie kokkupandavate komplektide alt. Sealt leiab metallist mudelautosi, mis ei vaja liimimist ja plastikust liimitavaid täpseid mudeleid. 

 

Liivakastis ja õues mängimiseks sobivad meie pakutavad tugevast plastikust autod. Nende seast võib leida kõike, valiku hõlpsustamiseks oleme need jaganud kahte gruppi:

Väiksed ja keskmised

Suured sõidukid (alates 40cm)

 

Raadioteel juhitavate sõidukite valimisel tuleks kindlasti jälgida ealist sobivust. Meilt leiab sobilikke sõidukeid kõige pisematele ja päris suurtele. Kindlasti vajab rohkem harjutamist ja ettevaatust helikopterite ja muude lennumasinate juhtimine. Puldid on tundlikud ja kiireid liigutusi tuleks vältida. Põhjalikult tuleks enne läbi lugeda kasutusjuhend.

Edasi tuleks mõelda, kas soovite sõidukiga sõita rohkem siseruumides või meeldiks teile pigem maastikul kihutada ja takistusi ületada. Võibolla soovite hoopis lennumasinat või veesõidukit.

 

Pealeistutavatel sõidukitel jällegi jälgida sobivust lapse vanusega ja väntadega toodetel arvestada lapse võimet sõidukit ka ise nn edasi vändata. Mõnikord hinnatakse lapse võimeid üle ja ostetakse liiga suur sõiduk, mida on väga raske pisikesel edasi "vedada"