PULDIAUTO PAKUB PÕNEVUST NII ISALE KUI POJALE

PULDIAUTO PAKUB PÕNEVUST NII ISALE KUI POJALE

Mis saaks olla lõbusam, kui isa saab aega veeta oma pojaga. Selle jaoks on väga meelelahutsulik viis soetada oma lapsele puldiauto või miks ka mitte puldiautod, kuid sellest juba hiljem, miks mitu. Erinevaid puldiautosi on võimalik kasutada väga mitmetes mängudes ja meelelahutuslikes tegevustes. Võib küll tunduda, et tegemist on vaid lastele mõeldud mänguasjaga, kuid reaalsuses võivad nendega nautimist mängida ka täiskasvanud mehed – mehed jäävad alatiseks poisteks.

Kuidas töötab puldiauto?

Puldiautod jagunevad peamiselt kahte erinevasse gruppi – ühest määravaks tingimuseks on suurus ja teiseks, millisel pinnasel sõitmiseks see on mõeldud. Puldiauto suurus võib väga palju kõikuda ning vastavalt enda soovile saab valida õige suuruse. Sõltuvalt auto rehvidest ja ehitusest on mõned mõeldud sõitmiseks, vaid siledal pinnasel nagu asfalt, kui teised suuremate ratastega on mõeldud sõitmiseks igale pinnasele. Üldiselt saab puldiautosi juhtida kaugjuhtimispuldiga, ning Buddy Toys BRC16710 Drift auto puhul on maksimaalne distants auto ja puldi vahel 50m. Sama auto puhul on näiteks tippkiiruseks 18km/h ja kogu auto töötab AA patareide pealt. Soovituslik on kasutada laetavaid patareisi, kuna muidu võib minna sõitmine küllaltki kulukaks. Kaugjuhtimine tähendab seda, et autot kontrollitakse puldiga, ning juhtmega ühendust pole. Puldist saadetakse välja raadiosignaal, mille auto “püüab kinni” ja reageerib vastavalt juhi poolt antud käsklusele. Kui peaks juhtuma, et ühendus katkeb või ei ole korrapärane, siis on mitmeid muresi, mis võivad esineda. Esimene nendest on see, et autol või puldil hakkavad patareid tühjaks saama. Teise variandina peab alati arvestama tootja poolt ette määratud lubatud kaugust auto ja puldi vahel.

Koos mängimine

Nagu ka varasemalt mainitud, siis mis saaks olla parem, kui lõbusalt oma pojaga koos aega veeta. Kuna poistele meeldivad alati autod, ning mehed jäävad alati poisteks, siis on tegemist väga kaasahaarava mänguasjaga nii isale, kui ka pojale. Kuid milliseid mänge võiks koos mängida ning, mis selle jaoks vaja on. Vajaliku puldiauto mängimiseks leiad meie e-poest.

Ümber posti sõitmine täpsuse peale – mäng kujutab endast väga lihtsat “ringrada”, kus tuleb mängu osavus ja täpsus. Nimelt panna kas toas või õues näiteks plastikust pudel 5m kaugusele ja seejärel hakatakse vahetustega sõitma ning vaadatakse, kes saab lähemalt mööda sõita. Loomulikult ei tohi takistusele otsa sõita ja kindlasti saab lisapunkte, kui rada läbida võimalikult suure kiirusega.
Ringrajal aja peale sõit – tegemist on kaheosalise mänguga, mis koosneb ehitamisest ja seejärel võidusõitmisest. Kõigepealt tuleb valida välja erinevad takistused, mille vahelt peab näiteks läbi sõitma. Samuti on variant rada maha märkida näiteks topsidest või nööriribadega. Selle mängu teeb eriti toredaks see, et see aitab arendada ka lapse fantaasiat ning loogilist mõtlemist. Asja teeb aga omakorda veel eriti huvitavat ja erakordseks see, et igakord on võimalik teha uus rada. Peale seda, kui rada on maha märgitud on aeg alustada võistlemisega. Võimalik on sõita näiteks üks ring aja peale, kuid miks ka mitte 3 ringi. Lisaks on võimalik ka soetada näiteks kaks Buddy Toys BRC24050 Lamborghini mudelit ja sõita samal ajal võidu. Kui võistlejate oskuste tase on erinev võib startida ka erinevatel aegadel, et lõppu jõudmine oleks võimalikult võrdne ja võistluslik.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!