• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007

Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007  Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007  Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007  Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007  Kokkupandud laste sportauto – elektriauto, must F007  
Veel pilte : Must
Eriti soodne
Sportauto DK-F007CZ
Värvus: Must
253.00 € 305.00 €
Sinu võit: 52.00 €
Toode on laos!

Elektriline sportauto

Väga realistliku välimusega elektriauto lastele.Tugevast plastikust kere on väga vastupidav ja kummist ümbrisega rattad tagavad hea haarde ja vaikse pehme sõidu ka kõval pinnasel.

2 35W'st mootorit tagavad mõnusa ja ühtlase sõidu.

12V aku pakub sõidurõõmu tundideks.

MP3 liides pakub võimalust kuulata sõidu ajal muusikat. Mõned lood on autole juba sisse installeeritud.

LED tuled ja imiteeritud erinevad auto hääled annavad lisa realistliku tunde. Realistlikkust lisab spidomeetri imitatsioon armatuurlaual ja avatavad uksed. Autol olemas helitugevuse nupp ja pagasiruum.

Turvaliseks sõiduks on autol ka turvavööd.Autol on kaasas ka pult, millega pisemate laste puhul saavad lapsevanemad tagada sujuva avariideta sõidu.Kaks mootorit võimaldavad autoga sõita nii murul, kui siledal teel.

Sõidukiirus 3-6 km/h

Kandevõime kuni 30kg.

Üks iste.

Kummi ümbrisega plastik rattad.Auto tarnitakse kasti sees ja vajab kokkupanekut (käib kiirelt ja vaja läheb kruvikeerajat) Võimalik tellida meilt ka kokkupanek (saame teostada ainult ise järgi tulevatele klientidele, kuna kokkupanduna ei saa autot transportida kullerteenusega)

Auto kokkupaneku järjekord on kuni 2 tööpäeva. Hinnale lisandub 15€ (võib maksta järgi tulles)Vaata ka tehnilisi andmeid!

Rattad
Plastik/kumm;Kere materjal==Tugev plastik;Mootor==2x35W mootor;Aku==12V;Värv==Must;MP3 liides==jah;Kohtade arv==2;Käigud==4 (Edasi – 2 kiirust; tagasi – 2 kiirust);Sõiduaeg==Laetud aku, 1-2 tundi järjest sõitu olenevalt lapse kaalust ja tee pinnasest (kerge lapse ja sileda teega peab aku kuni 2h järjest sõitu);Laadimise aeg==8-10h;Pedaalid==Gaas (Pidurdatakse eemaldades jala gaasipedaalilt);Kiirus==3-6 km/h;Komplektis kaasas==elektriauto, laadija;Rataste läbimõõt==umbes 25cm;Aku indikaator==jah;