• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

littleBits seadmete komplekt Sphero RVR robotile

Littlebits 680-0535
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
littleBits seadmete komplekt Sphero RVR robotile on elektroonikakomplekt õpilastele, mis on loodud uurimise, katsetamise ja loovuse ergutamiseks. Koostöös koolitajatega välja töötatud MATIK+ õpilaskomplekt muudab inseneride disainiprotsessi lõbusaks ja korduvaks. Üle 40 tunni standarditele vastavat õppekava pakub kõike, mida vajate, et klassiruumis oleks loovus hõlpsasti tegevusega rakendatud. Komplektiga saab mugavalt läbi viia MATIK ehk teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika lõimitud õppetööd.

Komplekt sisaldab magnetite abil ühenduvaid elektroonilisi komponente, millega kaasata õppureid 21-sajandi oskuste arendamisele nagu probleemide lahendamine, loov mõtlemine ja koostöö. MATIK+ komplekti saab kasutada õppevahendina nii klassitundides kui iseseisva töö ja hobivahendina.

Sphero RVR + littleBits Topper Kit ühendab Sphero ja littleBits tooted lihtsas ja hõlpsasti ligipääsetavas komplektis, mis võimaldab leiutiste loomiseks täielikult ära kasutada komplektis olevaid RVR-i töövõimekust koos littleBits-i kohanemisvõimega.

Märkus:
* Komplekti kasutamiseks on vajalik Sphero RVR roboti olemasolu ja vahvad laiendused lisanduvad BBC Mikrobit arvutikiibi lisamisel.

Ei ole RVR robotit ja BBC Mikrobit kiipi? Leiad selle ja palju teisi soovitusi allpool.

Head testimist ja õppimist!
Vanusegrupp
8+
Vanusele alates
8
moodud
6,5*30,5*20,5
netokaal
0.4