• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

littleBits õpilase MATIK+ komplekt

littleBits õpilase MATIK+ komplekt  littleBits õpilase MATIK+ komplekt  
Veel pilte
Littlebits 680-0522
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
littleBits õpilase MATIK+ komplekt on elektroonikakomplekt õpilastele, mis on loodud uurimise, katsetamise ja loovuse ergutamiseks. Koostöös koolitajatega välja töötatud MATIK+ õpilaskomplekt muudab inseneride disainiprotsessi lõbusaks ja korduvaks. Üle 40 tunni standarditele vastavat õppekava pakub kõike, mida vajate, et klassiruumis oleks loovus hõlpsasti tegevusega rakendatud. Komplektiga saab mugavalt läbi viia MATIK ehk teadus, tehnoloogia, inseneeria, kunstid ja matemaatika lõimitud õppetööd.
Komplekt sisaldab magnetite abil ühenduvaid elektroonilisi komponente, millega kaasata õppureid 21-sajandi oskuste arendamisele nagu probleemide lahendamine, loov mõtlemine ja koostöö. MATIK+ komplekti saab kasutada õppevahendina nii klassitundides kui iseseisva töö ja hobivahendina. Komplekt sisaldab 21 elektroonilist ehitusblokki (jubinat) ja 45 tarvikut, millega luua vooluring, panna põlema tulesid, käivitada mootoreid, kasutada lüliteid ning muud põnevat. Komplekt sisaldab trükitud leiutiste juhendit, millel on kõik nõuanded ja nipid alustamiseks, samuti 4 juhendatud väljakutset ja 4 avatud väljakutset. Vastupidav säilituskonteiner võimaldab hoida seadmed terved ja ühes kohas.

Kaasake kuni 4 õpilast elektroonikakomplekti kohta
Täitke juhendatud väljakutsed, mis süvendavad MATIK-oskusi ning julgustavad eneseväljendust ja mõtlemist
Trükised on hõlpsasti kasutatavad, sisaldavad viiteid, võimaldavad sisekaemust ja eneseväljendusvõimalusi. Nii on õpilastel ja õpetajatel jälgida mustreid ja edusamme.
Süvendage praktilist MATIK õppimist sisendite, väljundite, andurite ja mootorite abil
Leidke littleBits Classroomi kaudu lõputud leiutamisvõimalused ja uurige tuhandeid ideid projektideks
Kasutage FUSE rakendust digitaalsete vooluringide loomiseks ja nende arendamiseks, mis on mõeldud just robootika- ja programmeerimisalasteks õpinguteks.
littleBit õpilase MATIK+ komplekt muudab õpilased leiutajateks!
Vanusegrupp
8+
Vanusele alates
8
moodud
39*7*22
netokaal
0.4