• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

CyberPi alustajakomplekt

CyberPi on programmeeritav mikroarvuti, mis on mõeldud AIoT ja Pythoni õpetamiseks ja õppimiseks. Sellel väikesel mikroarvutil on täisvärviline ekraan, mitu sisendseadet, iseseisvalt välja töötatud CyberOS operatsioonisüsteem, suur salvestusruum ning valik mooduleid ja andureid. CyberPi toob Python programmeerimiskeele klassiruumidesse ja võimaldab kasutajatel tehisintellekti hõlpsalt õpetada ja õppida algusest kuni edasijõudnuteni. Võimsa Pocket Shield taskukilbi tehnoloogiaga töötamine muudab CyberPi-ga loometegevuse piiramatuks. CyberPi sobib suurepäraselt tehnoloogilisteks avastustega tegelemiseks, programmeerimise õppimiseks ja muuks hariduslikuks otstarbeks, muutes õpetamise ja õppimise lõbusamaks.
Pocket Shield taskukilp: annab CyberPi-le toe ja laiendab CyberPi-ga tegelemise võimalusi. Kaasas on laetav suure jõudlusega liitiumioonaku (800mAh), 2 alalisvoolumootorit ja 2 servoporti. Servopordid võiks ühendada LED-ribade, Arduino digitaalsete ja analooganduritega.
C-tüüpi kaabel: programmeerige või laadige CyberPi, ühendades see arvuti või Pocket Shield taskukilbiga, kasutades C-tüüpi kaableid.
CyberPi Go komplekt on CyberPi kaasaskantav. See sisaldab Pocket Shield taskukilpi. CyberPi on oma aku abil võimeline töötama ilma kaablita. Komplekt sisaldab C-tüüpi USB-kaablit laadimiseks. CyberPi-d saab juhtmevabalt programmeerida arvuti või mobiilseadme kaudu.
Komplekti kuuluvad: 1 × CyberPi, 1 × CyberPi kiirjuhend, 1 × Pocket Shield taskukilp, 1 × taskukilbiga alustamise juhend, 1 × C-tüüpi USB kaabel
Vanusegrupp
14+
Vanusele alates
14
moodud
16,5*10*3 cm
netokaal
0.2