5 KINGIIDEED POISTELE

5 KINGIIDEED POISTELE

Andmine teeb õnnelikuks, see on juba ammu teada tõde mis jätkab iga päev suure sammuga. Andmine käib aga läbi kingituste, olgu selleks siis salajane jõuluvana, sünnipäeva kingitus või lihtsalt inimese meeldetuletamine. Olenevalt inimestest on ka kingituste jagamine erinev, me kõik oleme miskit moodi erilised ning sellest tulenevalt on ka kingitused meile erinevad. Raamatuarmastajale raamat ning filmiarmastajale kinopiletid, mitte vastupidi. Siinkohal toome me aga välja mõningad huvitavamad tooted, mida võiks kinkida meie armsatele poistele.

Kingiideed poistele
Väiksemad lapsed on aktiivsed ning nad tahavad maailma avastada. Samas vaatavad nad juba täiskasvanute ning nende mänguasjade poole. Mis oleks kui väiksel poisil oleks juba oma enda auto või mõni muu vahend kiiresti edasi liikumiseks? Erinevad mänguasjad või juba paneks ta kokku robootikat?

Kõige ägedamad tooted on ikka autod, need võimsad masinad mida täiskasvanud juhivad ühest maailma otsast teise. Lastele piisab aga puldist ning väiksest masinast, mis mööda maja ringi sõidab. Raadioteel juhitavad sõidukid on laste seas populaarsed ning huvitavad tooted.
Tavalised puldiga juhitavad sõidukid töötavad 27MHz sagedusel, mis on piisav auto juhtimiseks ning majas / hoovis ringi jooksmiseks. Samas leidub autosid, mis on veidi kiiremad ning erilisemad: mootori heliga ning muusikaga. Samuti leidub erinevusi tööraadiuse suhtes, mõned autod on kuulavad juhi sõna lausa 15 meetri kauguselt, mõned aga vaid viie meetri kauguselt.

Astudes sammu rahulikema mängude poole, on olemas erinevaid mudelsõidukeid. Kellele ei meeldiks koguda mudelsõidukeid ning nendega mängida. Nii tüdrukud kui ka poisid sõidavad meelsasti autodega ringi kujutades endale täiesti uut maailma ette. Mudelsõidukeid saab soetada nii igapäevaseid näiteks tuletõrjeautosid kui ka multikatest ning filmidest pärit kangelasi nagu näiteks suurte silmadega sõidukid filmist Autod.
Erineva suurusega mudelsõidukeid võib pidada mitmete laste lemmik mänguasjadeks. Lisaks saab neile kõrvale soetada mitmeid erinevaid varuosasid, sõpru, radasid ning maju.

Rääkides juba mudelsõidukitest, siis on neile vaja kohta kus sõita. Garaazid ning parkimismajad on põhilised autode kokku saamise kohad.
Kinkides aga parkimismajasid või muid kohti, kuhu autosid saab ilusti ritta panna tuleb teha veidi eeltööd. Nimelt, autod on erinevate suurustega ning tihti on parkimismajad mõeldud vaid ühe firma autodele, mis tähendab, et enne maja ostmist tuleb olla kindel, et lapse olemasolevad autod mahuvad sinna sisse ilusti ära. Väga toredad on komplektid, kus on lisaks majale ning rajale kaasa antud ka auto, mis sinna täpselt sobib – selliseks on näiteks sinine Simba garaaž, kus komplektis on kaasas ka üks auto.

Suuremale lapsele, või erinevad kingiideed poistele, kellele meeldib oma kätega midagi valmis teha on järjest populaarsemaks muutumas erinevad robootika mänguasjad.
Robootika aitab lastel areneda uudses suunas. Laps paneb ise asju kokku, mõtleb tagajärgedele ning tulemustele samal ajal protsessist lõbu tundes. Sõnal robootika ei tasuks aga end ära ehmatada kuna lastele on robootika mänguasjad eakohased ning huvitavad. Mänguasjad ei eelda lastelt programmeerimise teadmisi ning kõik on tehtud neile huvitavaks ning lihtsaks. Võib öelda, et robootika lihtsamaks tehtud leiutamine, mis arendab nii laste kujutlusvõimet kui ka käelisi oskusi. Kes teab, võibolla kasvab ühest robootika mänguasjast välja meie aja järgmine leiutaja.

Minnes nüüd aga tagasi kiiresti liikumise poole, siis mis on veel lastesõbralikum ning huvitavam kui tõukeratas?
Tõukerattaga sõitmine ei eelda passiivset püsti seismist, laps liigutab ennast kuid saab samal ajal kiiremini ühest punktist teise. Tõukerattad on vajalikud nii koolilastele kui ka lasteaias olevatele lastele. Meil kõigil on kiire elu ning lisaks meeldib lastele ringi joosta ning sõpradega võistlusi maha pidada. Tõukeratast soetades tuleb aga teada lapse kaalu ning tuleviku peale mõeldes kinkida tõukeratta, mis suudab kanda last ka kahe aasta pärast.

Kindlasti tuleb tõukerattaga ringi liikudes olla ettevaatlik ning vajadusel kanda kiivrit või/ning teisi kaitsmeid. Mida kiiremini liigub laps tõukerattal ringi seda ohtlikum on maha kukkuda, mistõttu tuleb lapsele teada anda tõukeratta rõõmudest ning ohtudest.

Kokkuvõttes on poistele võimalik osta mitmeid erinevaid kingitusi, ühed huvitavamad kui teised. Otsides seda ideaalset kinki, mis paneks lapse silmad särama tuleb ringi vaadata ning võimalikke sobivaid tooteid lähemalt uurida. Väga mugavalt saab seda teha aga interneti poes, olles samal ajal kodus või lõunapausil kontoris.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!